Új hozzászólás Aktív témák

  • norbert1998

    veterán

    válasz Penguin95 #5549 üzenetére

    Aztaqrva! :Y :Y :Y :DDD
    De amúgy tényleg nincs hozzá joga, szerintem. Főleg nem kettétépni

    Nálunk olyan volt, hogy gyilkos tanár, tuti szigor, mellette a legrosszabb osztály is kussban van. hátsó padban telefonozok, életemben előszörr őnála, egyszercsak mögém terem, és az egész életem lepereg előttem, hogy nekem most végem! :O
    -Norbikám, azt többet ne lássam,- mondta egy érdekes arckifejezéssel, és továbbállt, mindenféle következmény nélkül.
    -Hát, egy egész Sziklás-hegység hömpölygött le a szívemről :DD

    Másik eset, totál humoros tanár meséli: (akinél már egy arckifejezsénél is fetrengünk)
    Érkezett neki egy SMS, hogy a Telekomnál aktiváltak neki egy nemtommilyen szolgáltatást, amit ő meg sem rendelt, így felhívta a 1412-t. 10-20 perc zenehallgatás után beleszólnak, hogy kit kapcsolhatnak. Kapcsolás, újabb 10-20 perc. Már kívűlről fújta az összeset, a telefonhívás felvételéről szóló tájéoztatással együtt, mire beleszólt a hölgy.
    -Tessék, miven segíthetünk?
    -Jó napot, K. Péter vagyok. Szeretném tájékoztatni, hogy a telefonhívást ÉN is rögzítem.
    -Elnézést uram, de olyat ügyfeleinknek nem szabad.
    -Hölgyem, Ön is rögzíti a hívásomat, így szerintem nekem is jogomban áll rögzíteni.
    -De kérem, kapcsolja ki.
    -Miért kapcsoljam ki? Kapcsolja ki Ön is.
    -Én nem tudom. Nem is én rögzítem, hanem a cég.
    -Hát akkor jólvan, nekem meg akkor ANYÁM rögzíti.
    És még vagy 10 percig csak ezen vitatkoztak. Megbeszélték a gondot, elhárították.
    -Hölgyem, már csak egy kérdésem van: Miért nem rögzíthettem?
    -Viszhall!...- Lecsapta a nő.

    Vaze, ezen akkorát sikitoztunk :DD :C :C Ez a faszi egy beteg ember :D Már az első megszólalásakor fetrengtünk, úgy elő tudja adni :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák