Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz vodrosjozsi #52637 üzenetére

    Sok sok munka majd szabadság ... barátnőm elment Ukrajnába és megbeszéltük hogy 29 -én megyek érte, majd átugrunk Erdélybe nagymamámékhoz, persze anyám közben előtte 1-2 nappal busszal elment Erdélybe hogy majd ha megyünk nagyinál akkor úgyis együtt jövünk majd haza Budapestre :)

    Ez így jól is hangzik de ... kicsit hosszú lesz de nagyot szívtam !

    Elindultam hajnali fél 3 -kor nincs forgalom az M3 pályán lassan reggelre odaérek, benzinkútnál megiszok egy kávét majd folytatom az utamat, hát a Mezőszemerei pihenő előtt elszakadt a kis Leon -ban az ékszíj, egyből világított az akku visszajelző, szép lassan elgurultam a pihenőhelyig majd leálltam a -8 fokban ez volt hajnali 4 -kor, se fűtés se benzinkút se semmi (majd megfagytam) mivel ünnepek voltak így persze senki nem tudott értem jönni (anyám pedig ugye Erdélyben van aki direkt busszal ment hogy nem menjünk 2 autóval) :U

    Gyorsan kitaláltam azt hogy visszamegyek Bp -re alkatrészt venni, vezetőgörgő megadta magát így megfeszült benne a csapágy amitől ugye elszakadt az ékszíj, odamentem sok emberhez akik a pihenőhelyen voltak senki nem akart elvinni a köv. benzinkútig csak hogy ne fagyjak meg , majd végül egy Seat -os srác itt el (szomorú hogy senki nem akart segíteni) ! :(

    Na a benzinkútról már intéztem fuvart vissza Bp- re majd irány a Bárdi az alkatrészekért ... mire haza értem és megvettem az alkatrészt már délután 3 óra volt talán 10 percet voltam itthon amíg töltöttem a telefonomat, szerencse hogy anyám itt hagyta nálam az autóját (kis 306) és forgalmit így már indultam is vissza az autót megjavítani ... mire odaértem persze hogy délután 5 volt és rám sötétedet, nem tudtam megjavítani 2 emberes meló (nem lehet egyszerre feszíteni és a szíjat felrakni) de már annyira fáradt voltam majdnem elaludtam anyámnak az autójában (legalább fűtés volt), majd jött a telefon anyámtól hogy induljak el Erdélybe ahol felveszem nagybátyámat és anyámat elhozom őket vissza az autóhoz megjavítani, ez így is volt Erdélybe este 10 -re értem oda gyorsan ettem és már indultunk is vissza, hajnali 2 -re értünk az autóhoz majd elkezdtük javítani, hajnali 4 -kor feladtuk mert nem jó a szíj rövidebb mint ami rajta volt (pedig ugyan olyat vettem) gondolom gyári hibás volt, na akkor irány vissza Bp -re (úgy hogy már több mint 30 órája nem aludtam) haza nálam majd alvás 3 órát, utána vissza Bárdiba kicserélni a szíjat, majd vissza az autóhoz megint javítani ... délután 5 -re értünk az autóhoz és este 8 -ra tudtuk felrakni a szíjat ... majd anyám a saját autójával vitte vissza nagybátyámat Erdélybe én pedig indultam barátnőmhöz a terv szerint Ukrajnába, persze szépen odaértem a határhoz ... majd visszafordít az ukrán hogy nem az én nevemen van az autó hanem a "feleségem" az üzembentartó (kell meghatalmazás), na mondom ez szép ... barátnőmet azonnal hívtam hogy hozza valaki keresztül a határon mert itt vagyok, na ott is vártam vagy 2 órát (szép kis bemutatkozás volt ez leendő anyósomnak) majd indultunk Erdélybe, azt sem tudom már hány órára értünk oda talán hajnali 2 volt már ... szépen lefeküdtünk majd délután kb. 2 -kor indultunk vissza haza persze már 2 autóval, én és a barátnőm a Leon -al, anyám pedig a hátunk mögött a kis 306 -al Budapestre, ez már szilveszter napja volt, majd a Mátészalkai Tesco -ba megálltunk vásárolni haza cuccokat: pezsgő, kaja, stb. majd este 8 -ra értünk haza, még éjfélkor koccintottunk és utána én kb. elájultam a fáradtságtól ... még most sem pihentem ki ! :D

    Azóta folyamatosan munka, ezért nem voltam itt mostanában ! :R

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák