Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    A telenovella folytatódik ... :D

    Szombaton ugye együtt voltunk barátnőmmel akkor is hívogatott feleségem legalább 10X de nem vettem fel, majd úgy döntöttünk hogy legyünk együtt vasárnap is, gyerek hív valamikor délután hogy jönni szeretne hozzám, mondom neki gyere mert be szeretnék neked valakit mutatni, az anyja is tudott róla meglepődtem de mondom végre vége ennek a cirkusznak, a bemutatkozás jól sikerült sokat beszélgettek, de nem is ez a lényeg kb. 30 perc múlva feleségem telefonál hogy ő jön a gyerekért nagy felháborodva majd megérkezett csak a bejárati ajtóig és kivágta a hisztit és elrohant gyerek maradt, majd 10 perc múlva hív hogy a gyerek nálam alszik és hozza az iskolatáskáját, megint megjött és ismét hisztizett majd rádobta a hátitáskát a barátnőm cipőjére, végig a folyosón néztük és röhögtünk rajta majd mondja a gyereknek hogy összeveszett a nagy szerelmével és ő most elmegy, majd a srác hívja az én gyerekemet hogy mi van és próbálja az anyját feltartóztatni mert azonnal rohan utána, majd kis idő múlva feleségem megérkezik ismét hogy a gyerek mégsem alszik nálam és jön érte, csönget mi a folyóson voltunk majd mikor kinyitom az ajtót szemtől szemben álltunk egymással én az ő feleségével, ő pedig az én feleségemmel, hát ez egy érdekes szituáció volt az biztos szemtől szemben a 2 pár ! :DDD

    Majd tegnap megtudom anyámtól hogy a feleségem egész nap sírt a munkahelyén és hogy én nagyon hiányzok neki, mondtam neki hát "így jártál" ! :)

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák