Új hozzászólás Aktív témák

  • Quqesz

    nagyúr

    Jaj ma jót nevettem....egyik bérlő kiscsaj mindég vesz vmi használt telót és csodálkszik ha baj van velük. Persze nem innen hardverapróról, hanem pl jófogás és persze nem 2-3 hónaposat. Szóval volt neki g4,szifon,sony,stb....ma azt mondja nekem: ááá ő csak már iphonet vesz, mert az ijapánharcosban neki 1 óra alatt kicserélnek bármit a szifonban, többször járt már ott. Nem vesz ő mást, mert mindenhol arról panaszkodnak, hogy pl a samunak leadott telefont is 1 hónapig javítják, és mindenhol ez van, kivéve az előbb említett keleti harcosban......wtf? mondom azért ez nem így van. Mire ő de de, ismerőse is bevitte javíttatni a tréhez és 1 hónap múlva kapta vissza a telóját. Mondom: na itt rontotta el a dolgot....miért nem a szervízbe vitte....de hogy így meg úgy, neki nincs kedve járkálni....ó hogy szomorodj meg könycsepp el lett morzsolva.......válasz részemről:
    - ja bocs én nekem nincs tapasztalatom, mert még egyik telómat sem kellett szervízbe vinnem! :DD
    A szerencsétlenje meg cserélget, aztán visszacserélget és az i5-öt úgy kapta vissza, hogy teljes keret+ kijelző csere kellett, mert a delikvens olyan xarul ejtette le(kb 50 rugó volt a javítás!), hogy mikor kerestük rajta az üvegfóliát kiderült a kijelzőt szedte fel.....:D

    Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

Új hozzászólás Aktív témák