Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz Quqesz #26798 üzenetére

    Akkor az összes 2017 és 2018 -s telefon hibás lesz ... mert egyre inkább az Oled és Amoled kijelzők lesznek és lassan az LCD és IPS is felejtős lesz ! :D

    De már sokszor mondtam hogy ez használat függő, Oled gyorsabban beég a Samu pedig az évek során szinte már tökélesítette az Oled technológiát !

    Érdemes kicsit visszatekinteni a múltba pl. az S4, S5 és S6 hogy a boltok polcain mennyi idő alatt égtek be ... S7 és S7E telefonok már lassan 1 éve nonstop mennek és a régi típusokhoz képest egyáltalán nem olyan durva a beégés, sőt ... a sima S7 szerintem gyorsabban beég mert más a kijelző, és ezt úgy mondom hogy egymás mellett volt a két telefon a sima S7 sokkal jobban be volt égve ! :)

    De ez ugye nagyon extrém felhasználás ... megint csak a párom S4 telefonját tudom felhozni 2 éves elmúlt és sehol egy beégés, Nexus 6 pedig csak fél éves volt és már láttam a beégés, elvileg valami "tescós" gyene minőségű Amoled van benne és ugye a nav. gombok is a kijelzőn vannak ! :))

    (#26799) Aryon87

    Neked beégett már az Oled ? mert ugye sokkal hajlamosabb rá mint az Amoled !

    Pedig te aztán nyúzod rendesen :D

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák