Új hozzászólás Aktív témák

  • winery

    aktív tag

    Sziasztok!
    Én anno úgy voltam, hogy samsung és iphone nem kell.

    innen kicsi történelem olvasás fakultatív
    Volt egy samsung spica és igazából árérték arányában nagyon jó telefon volt :P de valahogy elszálltak az árak a samu , iphone harccal :/
    Így lett egy LG optiumus 2x (tudjátok az első két mag :DDD )na arra megkaptam egy iphonos csajtol, hogy neki nem kéne olyan telefon aminek olyan a márkája mint a Hűtője :((( pedig, ha tudta volna, hogy milyen optimalizálatlan dög volt, de legalább megtanultam rommolni. XD Ezt váltotta a LG nexus 4 szerintem legjobb google telefon, romolgattam, de nem éreztem szükségét inkább csak kernel csere kellet neki amíg nem jött karácsony és telenor akció sony z3 compcat + sony smartband mindenez 100k megvettem, szerettem, együtt voltunk jóban rosszban és üzemidőben nagyon ott volt kamerában meg hehe tipikus sony zajos. Talán most is meglenne, ha nem akart volna a üveghátlap magától elrepedni. Telenorba úgy vittem garanciásan, hogy már megvolt a LG Nexus 5x
    gondoltam hozza a jó kis nexus 4 es szintjét csak már csoda kamera van benne és az tényleg az egyik legjobb a mai telefonok közt, a akkumulátor nagyon gyenge nekem 3 órát nem bírt képernyő idővel és munkám miatt nem tehetem meg, hogy töltögessem. Azon agyaltam, hogy eladom amikor egy csodás vasárnapon a szolgáltató honlapján észrevettem, ha nem karcos a készülék beveszik 100k -ért :P Hát pont előtte ért vissza szervizből és mindent kicseréltek rajta és fóliásan küldték vissza, ebbe nem lehet belekötni. De mit hozzak helyette ??? Volt sony z5 , de azt tudjuk , hogy zaj és volt lg g4 meg sok 5 és 5.5 ös képernyővel vértezett dögök, amit én már nehezen kezelek, samsung s7 viszont méretben pont tetszett és a menü kezelő gombjai nem vesznek el képernyőből, egy bajom volt a samsung név.

    Persze kihoztam a Samsung s7-et, jól működött és most is nagyon jó és már nem szeretném lecserélni, de kellet majdnem egy hónap, hogy megszokjam, hogy samsung . Talán megérné a samsung csinálni egy új brandet úgy mint a huawei és honoroz hasonlóan .

Új hozzászólás Aktív témák