Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz Aryon87 #23551 üzenetére

    Fúúú ne is mond szomszéd kb. 2 hete ázik mondom király nálunk 1 csepp víz nincs a fürdőben, majd sz*tkúrtam a túlfolyót na oké mondom csere, aha de a fürdőkád úgy van beépítve hogy sehogy sem lehet hozzáférni de nagy nehezen lebontottam az oldalát, jött a teszt kád teleenged majd túlfolyónál teszt minden oké 1 csepp nem folyik, leengedem a vizet látom alul csorog a víz szóval a leeresztőnél szivárog (fürdőszoba kicsit befelé lejt ezért nem láttam vizet), na mondom király ez is csere, aha de a csavar úgy bele volt gyógyulva hogy darabokra kellett törjem az egészet, na mondom most már veszek egy teljes szifon készletet ami kb. 1 óra volt mire összelegóztam azt a sz*rt, aztán jött a beszerelés a kb. hozzáférhetetlenséghez, alul 1 kézzel tartom felül csavarozom majd látom hogy nincs középen majd én okos a leeresztőnél a kis lyukba belenyúltam mutatóujjammal hogy kicsit odébb húzom hogy középen legyen ... aha szépen belement egy fél centit az új begyembe ennyire vág az a sz*r, alig bírok gépelni és az egeret használni, de végül is megoldottam a dolgot csak az egész napom ráment ... szóval soha többé ! :D

    Gyerek mindeközben végig GTA 5 -t nyomta és szakadt a röhögéstől hogy mennyit szerencsétlenkedtem, énnyit még soha nem káromkodtam mint ma ! :DDD

    Jah és plusz nehezítésnek a macska is végig ott ólálkodott a lábam alatt !

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák