Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz Kasya #18557 üzenetére

    Ez a wifi érdekes egy dolog S6 -nál (alapból elég gyengus) tavaly nyáron Erdélyben voltunk és a szállodában a Wifi a földszinten volt, párom S4 és gyerek Moto G telefonjával 1-2 vonal volt a wifinek míg S6 nem is látta a hálózatot vagy ha nehezen rá is kapcsolódott kb. 1-2 perc után megszakadt (fém miatt ?) :U

    (#18560) stevve

    Pedig de ... mivel az alap Android rendszer is a Sanpdragont támogatja (nexus telefonok) így a Samu le kéne optimalizálja Exynos -ra, kérdés hogy a Samu leoptimalizálja ? mert én kötve hiszem, barátom Note 4 telefonja (Snapi 805) sokkal fluidabb volt az én bika erős S6 Exynos telefonomtól :))

    Exynos -al valami nagyon nem oké ... Note 4 topikban is sokan írják hogy a Snapis változat mennyivel gyorsabb és fluidabb az egész rendszer :)

    Nem akarom elkiabálni, várjunk meg egy olyan videót ahol az S7 Sanpi 820 és Exynost hasonlítják össze, biztos vagyok benne hogy az Exynos döcögni fog !

    Amit fogtam a Medi M. -ben az is Exynos volt és kb. S6 ugyan úgy döcög a rendszer !

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák