Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    Megnyomkodtam az S7 -t ... hát nem ájultam el tőle, kijelző valamivel szebb, szóval szerintem újabb panel van benne, előlapi és hátlapi kamera sem állt pont középen (erre miért nem figyelnek oda ?) hátsó kameraüveg mintha kicsit el lett volna csúszva balra (jobb oldalt több hézag volt) a rendszer ugyan olyan akadós mint az S6, az animációk nagyon lassúak (olyan mintha laggolna), multitasking görgetés is nagyon sokszor döcögött, 2 játékot próbáltam ezeket megtartotta a multitaskingban, viszont a böngészőt újratöltötte az egész weboldalt, fizikai home gomb fura (S6 -hoz képest) sokkal pattogósabb volt a hangra, először azt gondoltam hogy valami fizikai hibás aztán megnéztem és az S7 Edge -nél is ugyan úgy pattogó hangja van, anyaghasználat rendben van a kijelző szépen le van kerekítve mint az iPhone 6 -nál, szabad memória mindent kilőve 1.8GB volt aztán 1-2 perc múlva már csak 1.4GB, kamera nem rossz de nem ájultam el tőle ... lőttem 1-2 képet belenagyítottam és nem tetszett amit látok, zajos + mosott volt az egész, ezt majd szoftveresen kéne javítani ... hirtelen ennyi :))

    Az S7 Edge -t annyira nem fogdostam (nagyon nem jött be) durván le van kerekítve a kijelző, ugyan olyan kényelmetlen a fogása annyi kivétellel hogy most nem vágja az él a kezedet mert a kijelző egysíkban van a fémmel, viszont kézben nem csak a fémkeretet hanem a kijelzőt is fogod, alul az érintőgomboknál is le van kerekítve olyan mint egy szappantartó (nagyon nem tetszik) iitt látszik miről beszélek :)

    Közben sikerült megfogdosni a Nexus 6P -t ami szerintem bitang jó, kijelző kicsivel gyengusabb (a fehér nem olyan fehér) illetve nem olyan túlszaturált mit a Samu, inkább ilyen IPS kellemes színek, anyaghasználat + összeszerelés nagyon profi kamera elől és hátul is pont középen van, rendszer gyorsasága eszméletlen gyors, az S7 -t keresztbe lenyeli, egy iPhone 6 sebességét + smooth és gördülékenységét simán hozza, multitasking (semmi nem töltött újra) szabad memória 1.5GB általában, szóval még egy S7 -től is jobb amiben ugye 4GB van, csak ott legalább 1GB -t elvisz a tácswiz :U

    Szerk.

    S7 kijelzőhöz visszatérve ugye mondtam hogy az S6 -tól jobb viszont kezdem megérteni hogy a kiállított telefonok miért mennek full fényerőn, átállítottam manuálisra ahogy lezártam a kijelzőt majd újra feloldottam megint full fényerőn volt, na de nem is ez a lényeg ... a lényeg az hogy közepes fényerőn ismét láttam azt a halvány vizszintes csíkot a háttérben mint az S6 -nál illetve 1-2 helyen olyan volt mintha koszos lenne a kijelző ... (persze nem olyan durván mint az S6 -nál) simán el lehet viselni, és ugye természetesen ezek a kis "hibák" FULL fényerőn nem látszanak ...majd kíváncsi leszek a tulajok véleményeire ! :R

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák