Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz Aryon87 #18335 üzenetére

    BKV-n egyebet nem látok csak Samu és Ifosokat (bocs w333

    Nincs miért haragudjak ...(az ilyenek néha engem is kiborítanak) illetve szerintem nem nagyon fogsz látni BKV -n iPhone -al villogni, egyrészt azért mert autóval járok, másrészt pedig én nagyon diszkréten kezem az ilyen dolgokat, szóval ahogy megvettem a telefont gyorsan vásároltam is rá egy ilyen tokot hogy még véletlenül se látszódjon az alma logó, engem senki se hívjon "apple" sznobnak, nem azért vettem hogy vagizzak vele hanem azért mert használni szeretném, illetve ez volt az S6 után a legésszerűbb választás amíg ugye jönnek a 2016 -s csúcs Androidok, így minimális bukás mellett gyorsan eladható (elég jó pénzért) ha valamelyik csúcs elnyeri a tetszésemet :))

    Szóval én még türelmesen várok ... az biztos hogy nem fogom elkapkodni, de természetesen előtte mindegyik csúcs telefont le fogom tesztelni, még semmi sem biztos az is lehet hogy S7 -t veszek de lehet hogy valamiért nem, talán az M10 ? ki tudja ... de még az is lehet ha egyik sem nyeri el az igényeimet (vagy valami számomra idegesítő hibát találok) akkor megyek tovább a "szifon" vonalon, egyelőre az S7 nagyon bejön (de mondom, élőben nagyon megfogom kínozni) :DDD

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák