Új hozzászólás Aktív témák

  • Flind

    senior tag

    válasz Just_Reboot #15056 üzenetére

    Igen, Resurrection Remix vagy AICP. ;]

    (#15057) no more: Be is baszna, ha gyorsabban írnál vele, amikor még csak tegnap raktad fel. :D Majd ha ez is kiismer annyira, mint a SK, ugyanúgy ki fogja találni, hogy mit akarsz írni.

    "Sőt, igazából elképzelni se mtudom, hogy gyorsabban lehetne írni vele."
    Nekem sikerül. :P

    "SK-nál nyomok 2 betűt és már ott van a szó a javasoltak között, rányomok, és 5-ből 3-szor ott a javasoltak között a következő szó, amire gondolok"
    Szintén. Angolul meg tényleg kb. elég csak a spacet nyomogatnom (beilleszti az elsődleges javaslatot), és sikeresen befejezi az egész mondatot. :D

    "Ezért nem értem, miért szarozzák páran a SK-t, amikor az egy informatikai csoda."
    Én azért szarozom, mert túl van hypeolva. Tényleg rohadt jó rajta írni, de mondjuk a TP-hoz képest lassú, keveset tud, és a swipeolás nem olyan hatékony rajta. Szóval #szaraswiftkey! ;]

    Fleksy eszi amúgy a legtöbbet.

    (#15059) no more: Hahaha, annyira hozzászoksz a swipeolós törléshez, hogy nem fogsz tudni visszatérni SK-re! :D Nekem kajak ez volt. Ezt a kis ficsőrt annyira megszerettem, hogy azóta mindenen húzogatom a backspacet, és ha nem működik, már irritál. :DDD
    Még amit nagyon szeretek, az a beépített vágólap, mert rohadt hasznos, és nem kell így külön alkalmazást használnom rá (pl Clipper). Mondjuk így be tudom illeszteni a hsz-be a neveket, amikor többre válaszolok egyben, anélkül hogy lapokat váltogatnék. :D Meg jelszavakat tárolhatok rajta, linkeket, stb., amit sokszor használok.

    (#15061) w333: Én akkor swipeolok, amikor egy kézzel írok, vagy amikor asztalra le van fektetve a telefon. De akkor mindig, sokkal gyorsabb úgy.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák