Új hozzászólás Aktív témák

  • tlala

    addikt

    Androidos szakik kérlek segítsetek.
    Gmail app egyik napról a másikra úgy döntött, hogy többé nem mutatja meg a csatolt mellékleteket, ill. letölteni sem engedi azokat. (Android 12, és asztalin illetve mobil böngésző alatt is minden működik).
    A Google appnak is van tárhely hozzáférés joga.
    Gmailben cache/adatok törlése megvolt, fiókok törlése, gmail reinstall megvolt. (Kb. ezeket írja a rengeteg ilyen problémával küzdő embernek a gmail support a fórumokban.)
    A történet előzménye még, hogy be akartam tenni a gmailbe egy munkahelyi címet ami google-be van integrálva, és ami magára rántotta a Device Policy telepítését is. De valahogy valami nem klappolt, letöröltem a munkahelyi fiókot és a Device Policyt is, csak a magán gmail fiókjaim maradtak - szerintem ezt követően kezdődtek a bajok.)

    Kép:
    A csatolmányok a fehér téglák (jpg, pdf - mindegy, ez pl. 2db QR kódos mozijegy lenne, aminek az előnézete már a mailben látszani szokott).

    Ha a melléklet letöltési nyilára nyomok, az az üzenet, csak egy villanás és nem történik semmi, vagy az jön fel, hogy "A letöltés sikertelen.)
    Ha meg akarom nézni, és rákattintok a mellékletre, ez jön fel:

    Ha a fehér négyzet alatti kerek frissítés jelre nyomok, bevillan, hogy "A kép betöltése sikertelen".
    Nem is gondolná az ember, milyen gyakran kéne a melléklet (mert épp az az infó), rém idegesítő, használhatatlan.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák