Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • milordatya

    csendes tag

    válasz cappa72 #75149 üzenetére

    Hála Istennek a testvérem Rom Toolboxxal kevert,ami pedig automatice csinál egy backup fájlt...Ugye a telefonom sima bekapcsolásnál bootloopol,ebben az UART módban pedig sikerült visszaállítanom ( hangerő + és power gomb kombinációjánál lehet kiválasztani fastboot , sima indítás és recovery mellett...Ebben csak az a vicces,hogy több mint valószínű hogy ez volt a probléma forrása,mivel utánna kezdte el ezt csinálni,és hiába lett visszaállítva a gyári "szűz" build.prop,tovább csinálja :/ Pont most végeztem az MTKDroidTools-os mentéssel,szóval mondhatni készen állok :D Ha ez számít valamit Framaroottal rootoltam anno,és pont ma mikor beállt a probléma fedeztem fel hogy a választási lehetőségeknél van ugye amit ebben a hozzászólásban írtam korábban hogy recovery....Na az olyan,hogy kiválasztottam és alapból bedobta a kifeküdt döglött piros droidot :D Rá utána Power gomb,utánna behozott valami recovery szerűséget de amint kiválasztottam egy lehetőséget (reboot now) és újra megnyomtam a Power gombot,újra döglött droid.... :D :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák