Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cidalain

    veterán

    válasz zsoltzsolt #71237 üzenetére

    Igen. De ugyanez az almara is igaz am.
    4s-re akart multkor valaki vibert, de annak feltetele volt az iOS akarmennyi. Nosza legyen update, de hopp, 4s-re az az iOS mar nem volt...
    Eppen ezert en nem meretezem tul vasarlaskor az eszkozeimez nagyon. Arra legyen eleg amire tudom hogy mostanaban kelleni fog. Nem arra veszek pl tabot, hogy hatha egyszer 1 ev mulva jatszani fogok valami uj bika jatekkal. Belekalkulalom hogy 2 evig megy (annyi tuti, mert annyi a gyari garancia), megnezem ez igy nekem megeri e: pl egy 50e ftos tablet 2 evre nezve havi kb 2000 ftomba fog kerulni. Ennyit meger. Es ha lejart gari utan is megy, es jo arra amire hasznalom, mert nem valtoztak jelentosen az igenyeim, akkor marad, nem rohanok ujat venni, mert minek...
    Most egy 2,5 eves LG tabbal vagyok ami csak 1 gigas. Netezesre, es amire en hasznalom tok oke. Nem szar, nem lassu. De ha most tabot kene vennem en 2 giga ramosat vennek. Nem 4 gigasat, mert ott az ar ertek arany 2 eves hasznalatra nagyon nem jo. A tablet 2-3 ev utan meg ugyis el fog romlani (leesik, karcos lesz, akkuja meghal, akarmi, androidja elavul)
    Csucs gepet az vegyen akinek nem szamit a penz.mert azert egy csucs tab majdnem egyhavi atlag magyar nettojaba kerul. Ennyi penz annak is faj kicsit aki ketszer ennyit keres...

    >> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

Új hozzászólás Aktív témák