Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • A Zéé

    addikt

    válasz bogar879 #1488 üzenetére

    Hali! Szerintem a pakk nem éri meg.
    Ami igazán kell belőle, és nem lehet helyettesíteni, az a hívótank. Azt vegyél a syrexbe, vagy ebayről.
    A flakonok sztem nem kellenek. 2 fél literes üdítős flakon mindenre elég.
    Mérőedény csak akad a konyhában, ha nem, akkor 1 eurós bolt. Hőmérőből jó a szobai is, legalábbis én azt szoktam beleállítani a vödörbe. Ha nincs, kb 1000-1500 Ft-ért lehet venni már. Úgy szoktam beállítani a hőmérsékletet. hogy egy kicsi vödörbe beleállítom a hívótankot, és a kimért vízmennyiségeket üdítős üvegekben, aztán abban állnak. Meleg víz jön a csapból, ha meg túl meleg lesz 2 jégakku.
    Csipesz szintén akad szerintem otthon. 2-3 műanyag csipesz is kifeszíti a filmet, hogy egyenes legyen a száradáshoz.
    Stoppernek ott a telefon.
    Filmhívó zsák: este fürdőszobában, vagy a wc-ben behúzod a tankba a filmet: kihagyható.
    Nagyító szerintem szintén. Az elején pláne
    Ami hiányzik belőle, az egy fecskendő (én legalábbis vettem) Azzal pontosan ki tudom mérni a vegyszereket. Vagy 10 ft egy 12ml-es akármelyik gyógyszertárban.
    Ezek így összesen nem érik el a 10.000 Ft-ot.

    Csepptelenítőnek azt mondták a syrexben is, és talán itt is, hogy amikor mosom a filmet az egyik mosáshoz nyomjak egy kevés folyékony mosogatószert, mert ugyanolyan jó. Syrexbe érdemes személyesen is elmenni, ha van rá lehetőséged, én elég sokat beszélgettem az eladó nénivel, sok apróságot, és tippet mondott. Vegyszerekről, hívókról fixírekről szintén lehet beszélgetni vele. Pl. a stopfürdőről is lebeszélt, mert hogy 2 gyors és alapos mosás elég a ff filmhez.

    [ Szerkesztve ]

    Just a simple Lineman...

Új hozzászólás Aktív témák