Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Freddy76

    addikt

    válasz j.bravo #1332 üzenetére

    Visszavittem. Évente eljátszok pár tekercset a filmessel, azért nem éri meg szkennert tartani otthon. Arról nem is szólva, hogy annak örülök, időm van elvinni a filmet előhívatni, nem akarok még további programot csinálni magamnak...

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

  • optikus

    senior tag

    válasz j.bravo #1332 üzenetére

    a ne hidd...
    ha az ember vesz valamit akkor tok mindegy milyen aron veszi nem fog olyan jo arat talalni, amire valami okostojas be ne nyogne, hogy atqrtak/balfacan/tollashatu madar, mert o bizony negyed ennyiert veszi a gyari allapotu (amugy mar 30 eve nem gyartott) gepeket, termeszetesen svejci orvos nemdohanyzo felesegetol es hat neki se vamot se afat nem tettek ra hisz atcsuszik az... te meg barhogy keresgelsz, tursz, kutacc, nem talalsz semmit ilyen aron, de meg a duplajaert sem. ja hogy kozben kiderul hogy nem is svajci orvos volt, hanem a haver aki raktarbol csorta, amugy is tartozott, es csinalt egy kis peznt. de hat nyilvan az a termeszetes iranyado piaci ar... :W

    ja amugy en is 30 korul vettem az om4-et, hasznaltat, koszos is volt meg kicsit kopott (bar pontos arat nem is tudok mert tobb cuccal egyutt volt ebbol kb a vaz volt ennyi). mikor eladtam akkor buktam rajta. persze irhatnam hogy 100e-ert adtam mert en olyan franko gyerek vagyok hogy meg ezen is kerestem. de nem, en szinte minden gepen buktam, egyreszt nem vagyok nepper, masreszt annyi gepet probalhatam amennyi masnak szaz eletre is sok lenne. ugy tekintek erre, hogy bereltem x ideig annak ez a koltsege. ha arban megy el akkor annak orulok. :R

    Buy books not gear.

Új hozzászólás Aktív témák