Új hozzászólás Aktív témák

  • optikus

    senior tag

    válasz jjeahh #850 üzenetére

    sztem tobb dolog is van. a lampa fenyenem tudom mennyire eros, nyilvan zaridovel es/vagy rekesszel lehet utana menni. a narancs maszkot nehez lekorrigalni. probald meg pipettazni. ha van szurke a kepen akkor arra nyomj ra. ha vegkepp nincs akkor a kockakozre vagy a perforaciora (valoszinuelg ott nem is szurkevel hanem feketevel kell). raadasul mivel negativ igy ami szemre vilagos az sotet lesz a kesz kepen, ezert ha a vilagosban zaj van akkor az atforgatva fokozottabban jelentkezik a sotet reszeken. nem tom ez a lampa milyen vilagitast hasznal, de led meg fenycso nem jo, hagyomanyos izzo legyen. en anno vettem un. napfeny izzot a tungsramnal. ez egy kekes szinu izzo, ezzel jobb lesz az egyensuly. fenyeroben is eleg nagy volt mert 2 db 40w-os (vagy 60? mar nem emlexem) izzot hasznaltam, de nem direktben vilagitottak bele az obiba hanem egy papirdoboz belsejerol visszaverodve amibe alufoliat tettem. a film mogott is egy dianezobol operalt feher plexi volt hogy jobban homogenizalja a fenyt.

    Buy books not gear.

Új hozzászólás Aktív témák