Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    hmm nagyon elkapott ez az analog laz. olvasgattam a manualjat a canon at-1-nek, iszonyat szimpi ez a gep. igaz meg csak 1.5 tekercset lottem vele, de hamarosan azt hiszem ez valtozni fog :) imadom a hatalmas keresojet, a kinezetet, hangjat :DDD meg sztem szepen is exponal/mer (1, 2) bar most ha elohivatok par havas meg ejjeli kepet azert kivancsi vagyok erre-arra. de a regi csaladi fotok is meglepoen jok. (mondjuk gondolom a felreexponaltakat nem hivattuk volna elo :) )

    canon fd uvegekkel van vkinek tapasztalata? kellene nekem vmi nagylato hozza. meg vmi hosszabbon is gondolkodom. latok ilyen 100-300mm zoomot, lehet par madarat lefotozni az jo lenne? meg van ilyen canon 135 f3.5 s.c. hasznalt ilyet vki? nagyon kell rekeszelni? portrezni, kreativkodni jo lehetne. de van itt vivitar, jupiter9 stb stb :F de barmi otlet johet. raynoxot pl tuti rapattintom vmire :K
    egyelore van egy 50mm 1.8 s.c FD, meg vmi osawa 35-70? amit fel sem probaltam meg ra.

    filmelohivashoz mire van szuksegem? mondjuk belenezek majd ebbe a fenykepeszet konyvbe amit ajanlott itt korabban vki, de ha vki raer elmeselheti nyugodtan :)

    ilyen sima lapscannert azt felejtsem el, vagy lehetseges azzal bescannelni a filmet ertekelheto minosegben?

    [ Szerkesztve ]

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák