Új hozzászólás Aktív témák

  • freelanced

    addikt

    válasz kovaax #1971 üzenetére

    Köszönöm, megnézem!

    A Zéé

    Köszönöm a válaszod.

    Néztem ma egy Olympus OM1-et jó kis gép egyébként, egyben van az tuti. Kérdéses, hogy az 1/1000 mennyire elég...

    Bár sok társának sincs több egyébként, szóval nem a világ vége.

    A kérdés az, hogy az ember honnan szerez bele elemet. Ez a legnagyobb gond vele. Persze csak a fénymérő esik ki, szóval nem feltétlenül a világ ha nem megy, de akkor kapni olyat is ami eleve rossz, cserébe 10-20 ezerrel olcsóbb.

    Amik még érdekelnének azok pedig alig vannak. Lehet, hogy Ebay-en érdemes nézelődni, csak kérdés milyen állapotban ér ide illetve, hogy azt kapod-e amit rendelsz stb, bár gondolom az Ebay valamennyire védi az ember, mondjuk nagy értékben még nem rendeltem nagyon. Viszont itthon OM1 is alig van, de amit még kerestem az a Nikon FE, FE2, FM2, FM esetleg F2 vagy F3 bár némelyik elég drága. Sajnos azt érzem, hogy az ilyen gépeknél várni kell míg felbukkan egy vagy bekockáztatni az Ebayt jól gondolom?

    Mi a véleményetek az A1 illetve AE1/AE1 Program gépekről?

    Ha jól tudom egy OM1 azért finomabb, kidolgozottabb, igényesebb műszernek mondható a maga kategóriájában mint az AE1, nemde?

    Szép ez a Yashica amit küldtél, ha lesz időm és módom, biztos beszerzek párat gépet apránként, alig van olyan amire ne néznék szívesen.

    Köszönöm mindenkinek! :R

    [ Szerkesztve ]

    Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

Új hozzászólás Aktív témák