Új hozzászólás Aktív témák

  • #74459392

    törölt tag

    válasz Stauffenberg #1323 üzenetére

    Szia!

    @optikus: visszatekertem kicsit, látom, 30 fölött kb.

    Igen, még csak ismerkedek, pontosabban még odáig sem jutottam el. :D Nagyon régen gyerekkoromban használtam filmes gépet, de az csak kattintgatás volt. Viszont most szeretnék kicsit komolyabban foglalkozni a dologgal, a digitális mellett.

    Azért gondolkodom nikonban, mert tetszik ez a váz! :D Persze nem csak ezért. Van egy nikkor 28/2.8ais és 135/3.5 ai objektívem. (Meg egy 50 af-d, de az a műanyag cucc... Tudom nem ez számít, de azért mégis csak... Szeretem a jó anyagból készített, jól összerakott dolgokat.)
    Szóval ezeket is tudnám használni egy nikon filmes vázon.

    Tökéletes az eladó szerint mind az obi, mind a váz. Fotók alapján valóban az. És ha már itt tartunk: mire figyeljek használt filmes gép vásárlásánál? Még nem csináltam ilyet.
    Amúgy 80k lenne ez a kombó, mármint fm2n + 50/1.4ais.

    Csábító az olympus amit írsz, negyed ár a nikonhoz képest. De a meglévő obijaim! :) Habár ismerkedéshez lehet nem kellene ennyit beletolni, az is igaz. Mondjuk befektetésként is tekintek erre. Ha műszakilag rendben van, nem valószínű, hogy megválnék tőle. Unokáimnak nagyon jó lesz az 50 év múlva. :D

Új hozzászólás Aktív témák