Új hozzászólás Aktív témák

  • Voice24

    őstag

    Mivel pár napja azt a választ kaptam, hogy az alap tulajdonságokban teljesen jó lesz, ezt rendeltem meg. Egyrészt kicsit olcsóbb volt, mint az S905 procis dobozka, másrészt ezen olyan az optikai kimenet, mint a kábelem, így azt sem kell újat vennem. A lényeg, hogy ma megjött a kütyü, és lenne pár kérdésem vele kapcsolatban:

    - 14.1-es kodi van rajta, indítása után ki is írta, hogy van újabb verzió, a play-en azonban hiába megyek rá, nem frissítést ír ki lehetőségként, hanem megnyitást vagy eltávolítást. Hogyan tudom másképpen frissíteni? Ledobom róla, és letöltöm az újat?
    - Így első használatban fájdalmasan lassúnak tűnik. A távirányítóra is hosszú másodpercek után reagál (ha reagál). Mi lehet ennek az oka? A róla fellelhető videókon villámgyorsan lépked a menüben, minden gördülékeny rajta. Én arra tippelek, hogy mivel rátettem a hálózatra, és a kodiban hozzáadtam a pc-n lévő mappákat, talán ahhoz, a rengeteg fájlhoz töltögeti egyfolytában az adatokat? Mert ha nem ez okozza a lassulást, akkor mi a jó fene lehet?
    - Az is feltűnt, hogy a kodival hálózatról lejátszva a filmeket, azok képileg irtózatos módon szaggatnak, akadoznak. Ez is a fenti tippem miatt lehet? (még csak nem is fullhd filmekkel, hanem 1-1,5 gigás rip-pekkel próbálkoztam)

    Bocsi, hogy nem pont a topik témájában írok, de talán tud valaki segíteni.

Új hozzászólás Aktív témák