Új hozzászólás Aktív témák

  • Halihólaci

    tag

    válasz robi1979 #927 üzenetére

    Nekem pontosan ez van, pontosan ettől az eladótól, de nem tudom,h ez eredeti-e, vagy klón! Honnan lehet azt tudni? Play-ből simán minden felmegy rá, eddig hiba nélküli. Illetve nekem van az a problémám,h nem tudom beállítani, vagy vmiért nem megy a pontos idő-dátum induláskori automatikus frissítése. Ha ez megoldódna szerintem hibátlan a típus.
    A kadenciahelyes lejátszást sajnos nem tudom. Két Pana TV-ből az egyiken hibátlan volt a két elsőre, a másikon nagyon sokat szenvedtem, már a Kodi-android hibára gondoltam, de végül a TV elektronikája vert át, de a Kodiban is volt mit beállítani (váltottsoros mentesítés ki, képskálázás legközelebbi szomszéd) persze a régi TV képe volt alapból a jobb. Iso-ból béha remegett-szakadozott a kép. Aztán kikapcsoltam minden képjavítót, így már egészen jó lett, de azért még mindig a régi a jobb. Szóval bár soha nem az aljáról vettem TV-t, itt már mégis azt érzem már a TV-m a gyengébbik láncszem. Az android alapból nem jó 24p-ből, jó lenne tudni hogy ez valóban jó-e!

Új hozzászólás Aktív témák