Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz interstate76 #804 üzenetére

    Ez idáig rendben van, de ez nem segít azokon akik max tizenix ezer ft-ért vettek boxot :) Tökéletesen értem amit mondasz, én valószínűleg veszei kis komolyabb készüléket ha szükségem lesz rá, de attól még érdekelnek ezeknek a problémáknak a megoldásai. Telefonból is lehet venn 200.000 ft fölött venni olyat ami majdnem tökéletes de azért nem baj ha a kb 40-60e ft-os telefonok romjait is helyreállítják páran hogy használhatóbb legyen annál mint ahogy a kínaiak piacra dobták :) Sajnos kínai kis barátaink elégedettek annyival ha már elindul, akkor nem optimalizálgatnak ezen többet. Pedig sokszotr van mit.
    Nem azt mondom hogy minden gagyi boxot meg kellen csinálnio, de egy-két kedveltebb és jó ár/érték arányú darabot érdemes lenne megnézni mit lehet kihozni belőle. Vagy csak rájönni ilyen apróságokra is mint pl az idő szinkronizálás is, stb. Na mindegy, ez már nem ide tartozik most.

    A mini pc számomra meg nem sokat ér, egyet vettem próbára, dual boot-al meg is makkant a biosa, de lassúnak és macerásnak találtam. Hordozható eszközben android, pc-ben normális gép amit szeretek :)

    ( most értelmeztem hogy az 50-en 50 $ értettél és nem 50e ft-ot :D ettől függetlenül a meglévő kütyüket is jó lenne helyrehozni ha már vannak, de abban egyetértek hogy nem szabad az olcsó és nem támogatott kütyüket megvenni, főleg bizonytalan helyről. A következő lépésem az lesz hogy össze akarom gyűjteni a tapasztalatokat mi az amit a legjobban megéri megvenni, hogy használni lehessen.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák