Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz DoItYourself #800 üzenetére

    Többek között, de a build.prop szerkesztés más előnyökkel/hátrányokkal is járhat. Egy boxnál talán nem olyan fontos mind mert ezeknél az android használata szerintem alap dolgokra korlátozódik de egy tabletnél vagy mobilnál már sokat számíthat ez, sok mindent befolyásolhat egy-két bejegyzés megléte vagy módosítása. Sokszor meglepődtem hogy milyen apró elírások milyen hibákat oldanak meg vagy éppen okoznak :)
    Ez most csak egy próba volt, hogy talán könnyebb lesz az idő szinkron, de nem jött össze. ( mondjuk 2 féle megoldás van az időzóna beállításra és mindkettőben van kis eltérés, majd megnézem ez mi volt)

    interstate76: én nem túlgondolkodni akarom hanem megoldani. Sajnos ilyen vagyok, ha éppen van kedvem és rákattanok valamire nem nyugszom amíg nem oldom meg. Ha ősszel lesz időm ( most sajnos nem) akkor lehet hogy nekiugrok ezeknek a boxoknak és a droidos részben megpróbálok kitalálni valamit hogy javítani lehessen rajtuk ( lenne mit, mert simán ráhúzták a mobilos rendszerte ezekre nulla javítással), ha csak pár apróságot sikerül kijavítani már megérheti nem csak nekem hanem másnak is mert nyilván megosztanám a megoldást. Ezért kérdezek ennyit met egyszerűbbenek tartom a több válaszból, tapasztalatból vett mintákat elemezgetni mint hogy vegyek még vagy 10 boxot és azokat nézegessem :)
    Persze lehet hogy megunom és semmi nem lesz belőle, vagy nem is tudok semmit kezdeni ezzel mert nem vagyok túl jó ebben, de ha sikerül valami annak majd örülök :)
    Ezta boxot most vissza kell majd adnom, mert csak azért van itt hgyOE kerüljön rá, és jövő héttől alig leszek, de ősztől újra ránézek pár darabra.

Új hozzászólás Aktív témák