Új hozzászólás Aktív témák

  • a8l

    aktív tag

    válasz DroiDMester #7508 üzenetére

    Az S905-ös boxok is kezelik, akkor a jóval újabb S912 miért ne kezelné a nagyobb kártyákat, és ha a 64-est iskezeli akkor a 128-ast is jó eséllyel.

    (#7478) pinnacle:
    Bármire, pl rendszermentéseket is lehet ott tárolni, vagy akár filmeket is lehet rá másolni vagy képeket bármit.
    SMB megosztás alatt látni a meghajtót, wines gép alól pl TC-ből lehet rá másolni, ha azon van az LE akkor az a box fő meghajtója ami látszik és elérhető hálón belül. Pl lehet oda felvenni tv adást akár ha olyan a box, vagy bármi mást.
    Én nem akartam 64-es kártyára LE-t telepíteni csak hírtelen nem volt más itthon és ezt kellett beletolni ha be akartam üzemelni a MinimxIII-amat, de hamár így alakult akkor marad benne, később lehet átrakom az egyik GB-től rendelt Mixza 16gb-s kártyára ami jóval gyorsabban olvas mint a samu evo 64-es.
    Csak kérdés a box ki tudja e használni a 80MB/s körüli tempót a 48MB/s-el szemben.
    Nem akarom sokat ki be rakosgatni az sd-t nehogy meghaljon az sd olvasó mint droidmester minimx3-asában.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák