Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    Köszi, ezt a táv progit is próbálom, de a yatse is jónak tűnik. Tudom hogy főként sd minőség, de a dvd-nek mondott minősig is annyira tömörített alacsony bitrátájú hogy szerintem nagyon pocsék a minőség egy nagyobb tv-n, egy 4,5gb-ra nyomott dvd klasszispokkal jobb, nem beszélve egy blueray rip avi-ról akár. A hd pedig elég kevés, főleg szinkronnal, tény angolul sok van. Igen nagy kompromisszumokat kell kötni szerintem ezzel a filmezéssel :( Tableten nyilván tökéletes és az ötlet is tetszik, nem fikázni akarom csak mint tényt említettem. Sajnos marad a letöltés :)

    junkpod: van összehasonlítási alapod más offline médialejátszóval? Mert minden szubjektív :) Ha nincs ott másik lejátszó és csak ezt látom akkor lehet hogy jónak mondom, de egymás után nézve hatalmas a különbség. Most a környezetemből begyűjtök még 2 boxot és megnézem azokat is. Pl a Strong DVB-T vevő médialejátszó részének is sokkal jobb képe van mint a box-nak. Van itt még egy box de az halott, azon nem tudom megnézni :)

    Nagyon off: openelec alatt hogyan lehet frissíteni a kodit? Csak új OE verzióval?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák