Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz stigma #62035 üzenetére

    Köszi a választ (végre valaki)! Hanyas FW verzió van fent az Android-ból most neked és LPDDR4-es vagy sima DDR4-es a Box-od? Itt van, hogy milyen verziók vannak, a két memória típushoz eltérőek a verziók. Csak mert olvastam olyat is, hogy a Droid frissítése betett a CE-nek, így nem merek frissíteni egyelőre (de szeretnék). Most 001P0 van fent nekem.

    Indítás: WOLAN nem lesz jó nekünk, akinek "készítem" a Box-ot annál csak a Wi-Fi játszik egyelőre. Az oké, hogy ha bent van az SD, akkor a CE-ről át lehet boot-olni Android-ra, csakhogy Android-ról nem lehet vissza CE-re, mivel a kikapcsolás nem működik (ahogy írtam a Power gomb csak alvó módba küldi el Android alatt). Így mindenképp ki-be kell dugdosni majd a tápot. Ezt is remélném, hogy egy frissebb FW-ében ezt már megoldották, hogy legyen rendes kikapcs (azt sem értem ebben miért nincs). Szóval ez így eléggé unfain. CE-hez még vennem kell egy jó kártyát, addig is gyűjtöm az infókat és megpróbálom az Android-ból is kihozni a max-ot. Az AFRd-t esetleg próbáltad KODI-val?

Új hozzászólás Aktív témák