Új hozzászólás Aktív témák

  • ShadeX

    tag

    Sziasztok! Engem is elért ez az "őrület", beneveztem egy Beelink MiniMXIII-ra a GearBesttől, a mai napon rendben meg is érkezett. Pompás a kicsike, bár még eléggé az ismerkedés elején járunk. Sajnos egy bosszantó sajátosságra ezen rövid idő alatt is sikerült szert tennie: OpenWrt-s routert használok töltögetéshez, és file szervernek. A routeren megosztott könyvtárakat eddig mindennel rendben meg tudtam nyitni, az új szerzemény viszont kifogni látszik rajtam. Amennyiben az adott mappa jelszóval védett, Kodi alatt képtelen vagyok felcsatolni, folyamatosan visszadobja a jelszóbekérő ablakot. Amennyiben a router egy nem védett könyvtárát sikerül felcsatolni (és már kezdenék reménykedni), a Kodi következő indulásánál már arra is jelszót kérne. A meglepő az egészben az, hogy android alatt ES File Explorerrel minden gond nélkül be tudom olvastatni ugyan azokat a megosztásokat, a jelszóval védetteket és a rendeseket is, csak Kodi alatt lázad a gép. Jó pár tiszteletkör után feláldoztam az egyik SD-met, és megpróbáltam a LibreElec-et is. Sajnos ugyan az a hiba, mint a gyárinál. Windowsra telepített Kodi esetén szintén gond nélkül elérhető minden megosztásom. Lenne valamelyikőtöknek rám pár perce, és segítene kibogozni ezt a "gubancot"?

Új hozzászólás Aktív témák