Új hozzászólás Aktív témák

  • krsanko

    tag

    válasz dethroner #38044 üzenetére

    Az API key beírása után is kell egyszer egy dupla aktiválás,de utána már nem kell.
    Tehát API key-ments el egy jegyzettömbbe mind a három kódot (API,ID,Secret),majd a key gyártás végén az egészet egy json fáljba,írd be a megfelelő XML-be az API key 3 sorát, a regoldalon leírják,hogy pontosan melyik sorba és írd felül a json fájlt is.Én tök láma vagyok angolból,de a google fordítóval,simán sikerült mind a három lépést megcsinálni.
    Box újraindul,youtube indítás dupla aktiválás,és kész.Ha ezek után változtat a Google,akkor amikor indítod a youtube-t,és be akarsz lépni a saját fiókodba,megkérdezi hogy felülírja e a Te általad kreált json fájl-lal,ok.Néha kéri utána is a dupla reg-et,de én nem szoktam megcsinálni,megy rendesen.
    A sebességet úgy látom el kell fogadni.Lehet boxfügggő,netfüggő,vagy bármi más,még nem tudtam rájönni.
    Amíg nem volt saját Api key-em egy-két nap után már nem játszott le bizonyos videókat,amióta megvan a key és rendesen van aktiválva is ,azóta ez nem fordult elő.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák