Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    OSMC teszt (lenne)
    Gondoltam egyet és mexel :R jóvoltából elkészített S905W-s Dual System tesztelése után elővettem egy SD-kártyát és feltettem a Csicsóka :R által SD-re készített OSMC rendszerét. Egy Minix U1-en teszteltem. Megírtam az SD-t majd Minix dtb-re cseréltem a meglévőt. Bekapcsoltam a boxot, minden szépen indult, beállítottam a felbontást és sorba következtek a megszokott beállítások ahhoz, hogy "lenyomjam" a tesztfájlokat a "torkán", a Rendszer/Hang beállításoknál többször lefagyott, 2-ik újraindítás után vártam kb. 30 másodpercet és akkor ráment a beállításokra, itt láttam, hogy nincs semmilyen hang felismerés és valóban, tökéletesen néma volt a rendszer, gondoltam egyet és kicseréltem a dtb-t egy OTG-s változatra, megjavult ez a része, be tudtam állítani a hangokat (nincs Minix implementáció).
    Jött volna a teszt, szépen sorba mentem volna, de a kérdéses, nehézkes fájloknál bizony lefagyott, nem tudott normálisan frekit váltani, többször áramtanítottam a készüléket, utána az előzőleg hibásnak vélt fájlt vitte. Kikapcsoltam a frekiváltást így ezekkel az anyagokkal nem volt gondja, a hangokkal sem, minden hangot szépen továbbküldött. Visszakapcsoltam a frekiváltást és mentem következő könyvtárba egyéb anyagokat tesztelni és sajnos az egyszerű anyagokkal sem bírkózott meg, szóval véletlenszerűen tudott kezelni anyagokat. Nem tudom mi az oka de nem működött úgy ahogy szerettem volna, sima 4K-s anyagnál is lefagyott ha be volt kapcsolva a frekiváltás, anélkül működött de az számomra nem pálya, volt olyan kamera felvétel ami eddig nem volt problémás lejátszás szempontjából viszont itt az volt, egyszerűen kidobta a jobb felső sarokba a lejátszás ikont és nem csinált semmit, kilépni sem lehetett a lejátszásból. Szóval elég nagy bánatomra de ez a rendszer minőségi lejátszásra nem alkalmas a Minixen, lehet, hogy másik gépen menne, de itt nem ment. Másik gépen meg nincs kedvem most kipróbálni. :(

    Még mindig ott tartok, hogy ha normális médialejátszásra alkalmas rendszert szeretnék akkor az a kszaq féle LE, Oleg félét is kipróbáltam, de ott is sok dtb hiányosság van, tehát meg kell nézni, hogy mely eszközökhöz van megfelelő dtb és akkor nem lehet gond viszont nem láttam sok előnyét, nekem mindkét rendszer megfelelően gyors, egyiket sem éreztem gyorsabbnak.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák