Új hozzászólás Aktív témák

  • dni

    őstag

    Sziasztok,

    most egy RPI2-t használok a NASomon lévő FHD filmek lejátszására, amivel elégedett vagyok nagyjából két dologtól eltekintve.
    Nincs normális Airplay és ahogy nézem kicsi a valószínűsége, hogy lesz a "közeljövőben" lesz, ezt részben megoldottam a protube+play on kodi appokkal, de a Spotifyra nem találtam működő történetet.
    A másik pedig, hogy nincs optikai hang kimenete amit tudom, hogy meg lehetne oldani egy HiFI berryvel vagy hasonló i2s megoldással, de ahhoz kell másik ház is, úgy meg már nem annyira baráti az ára, ezért vettem egy hdmi + hdmi opticai convertet, de kínai népköztársaság terméke 5 hónap után feladta a harcot, így vagy veszek egy másik ilyen varázs dobozt, vagy egy Androidos játékossal próbálkozom.
    Arra gondoltam, hogy megpróbálkozom egy Androidos boxxal, (amitől egy kicsit tartok, nem tudom mennyire lesz bug és akadozásoktól mentes a kép és hang élmény, korábbi 4.4-es androidos tapasztalataim alapján)

    A kérdésem az volna, hogy Mini MX-el vajon megoldható-e az, ami a RPI + usb infra vevő + Harmony távirányítómmal, hogy bizonyos "extra" távirányíró gombokra ráprogramozok funkciókat, pl felírat, nyelv váltás? Ezt pl nem tudtam megcsinálni egy Minix márkájú régebbi lejátszóval, mert a gyári távirányítóján nem volt csak pár alap gomb, ami minimálisan szükséges volt.

Új hozzászólás Aktív témák