Új hozzászólás Aktív témák

  • Fleck_79

    újonc

    Üdvözletem mindenkinek!

    Egy olyan problémában szeretném a nálam okosabbak és tapasztaltabbak segítségét kérni amivel már lassan kettő napja küzdök. Rengeteget olvastam utána és csak most fordulok hozzátok, mert már se a külföldi fórumokon se a hazaikon nem találok megoldást. Adott egy Beelink GT1-es androidos kütyü és egy LG LB 671-es 3D-s passzív TV. Annak rendje és módja szerint felraktam rá a 17.3-as Kodit és megpróbáltam lejátszani pendrive-ról a Kodi honlapján fellelhető 3D-s ISO teszteket. Tudom MVC, frame packed módot nem támogat a Kodi csak fél felbontású lejátszásban (OU, Top And Bottom) de az nem is lenne baj egy passzív Tv-n. Nos a legtöbb ISO-nál a KODI-t átrakva 3D-s lejátszásba az szépen leduplázza a kezelőfelületet, de a film képét nem duplázza meg, azaz nem csinál kettő képet a filmből, ami ugye kellene a Top-And-Bottom lejátszáshoz. Egyértelmű, hogy ilyenkor ha átkapcsolom a TV-t 3D-be nem lesz 3D-s a kép.
    Próbáltam SPMC-vel is ott meglesz a 2db képem csak ott 3D-be kapcsolás után semmiféle 3D-s hatásom nem lesz se ki se befele nem érzékelek semmit, egy sima HALF OU filmmel meg csodálatos a kép 3D-s hatása. Régebben elég sokat néztem 3D-s MVC-s filmeket PowerDVD-vel, és MPC-BE-vel és ott semmiféle ilyen problémám nem volt, mit itt android alatt. Amúgy a gyári videó lejátszója szép 3D-s képet ad csak nem kezeli az ISO fileokat, amint le akarok játszani valamit egyből kilép a lejátszásból.

    Előre is köszönöm ha tud valaki segíteni.
    Csatolok egy képet is hátha úgy jobban érthető amit megpróbáltam itt leírni.

Új hozzászólás Aktív témák