Új hozzászólás Aktív témák

  • kmarci25

    veterán

    Dilemmában vagyok. Tervezem, hogy beszerezzek saját részre is egy boxot/készüléket. Eddig 2 db Beelink MiniMXIII II járt nálam, hosszabb rövidebb ideig, de kb. addig, amíg a végső tulaj meg nem kapta. Miután szeretek hosszabb távra vásárolni (a mostani lejátszóm is lassan az 5. évébe lép), nem tudom, hogy melyik készülék lenne az ideális. A boxok (pl. a Beelink is) tetszik, mert kb. 15 perc alatt - LE-vel - számomra teljes értékű médialejátszóvá válik. Viszont tartok attól, hogy 2 év körül elavulttá válik. :F A Raspberry/Hardkernel szintén tetszik, ott viszont attól tartok, hogy olyan akadályokba futhatok bele, amiket nem tudok megoldani. (Alapszinten elmókolok ezekkel a cuccokkal, de pl. linuxhoz teljesen vak vagyok.)
    Az elvárás annyi, hogy a NAS-on tárolt FHD filmek menjenek (a box kábelen lesz összekötve a routerrel), feliratokat kezelje, legyen a lejátszás kadenciahelyes (vagy legalábbis ne legyen "röccenés"), illetve az MS repo add-onjai közül többet nagyon megszerettem, az is kéne. Magyarul egy jól működő Kodi. A hang nem fontos, mert nincs erősítő.
    Szóval ilyen paraméterekkel mit ajánlotok? Lehet egyáltalán ajánlani valamit 2 évnél hosszabb távra? :F

    "There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

Új hozzászólás Aktív témák