Új hozzászólás Aktív témák

  • Yutani

    nagyúr

    válasz Firestormhun #30073 üzenetére

    - Initial testing done using Pro drivers, then switched to the Gaming drivers and performance didn't change

    Az a baj, hogy ebből még nem derül ki egyértelműen, hogy az RX Vega tényleg gyorsabb lesz gamingben. Mert ugye mondhatnánk ,hogy majd a Vegához írt Radeon Software jobb lesz, mint a Pro szoftver gaming módja, mivel optimalizálják a játékokra. Viszont ugyanakkor lehet a Radeon Pro Duo-ra is mutogatni, hogy az sem gyorsabb Radeon Software-rel, mint Pro meghajtóval.

    Én már nem fűzök nagy reményt a Vegához, egyedül az ára dönti el, hogy mennyire lesz sikeres. Ha 1080 teljesítményt hoz, nem adhatják drágábban az 1080-nál. Pont.

    Egyébként értem én ezt a Frontier Edition dolgot. Nem lett elég gyors a cucc, és mielőtt kiderülne, hogy mennyit is tud valójában, kiadtak egy ilyen "PRO" verziót, hogy az elején megpróbáljanak annyit lehúzni a vásárlókról, amennyit csak lehet, mert később sovány lesz az RX Vega marginja. Valszeg szimulátorban jobban nézett ki a teljesítményt előrejelzés, mint amilyen a valóságban lett, nem érték el a kitűzött célokat. :(

    (#30078) Szaby59: Hát akkor ez ennyi, többre ne számítsunk. A full Vega max GTX 1080-at tud.

    [ Szerkesztve ]

    #tarcsad

Új hozzászólás Aktív témák