Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz Törzsúr #8261 üzenetére

    Ó, az az érték nekik nem tétel, különösképpen akkor nem, ha a korrektség a tét. Három cégnek szerzek be tőlük immáron több éve eszközöket és alkatrészeket, plusz ugye a saját fogyasztásom. Ez így éves szinten nagyjából 5-6 millió forint. Ennek fényében, amikor visszaküldök egy SSD-t, hogy ez retek, visszaküldik két hét múlva, hogy nem tapasztalják a hibát. Küldök mellé Eseménynapló képet, hogy ott van b@szdmeg, hibázik, majd 2 hónap múlva kapok egy teljesen más márkájú egységet vissza, nulla magyarázat mellett. Következő alkalommal már fineszes vagyok, úgy küldöm el a szintén kuka SSD-t, hogy ott van mellette Eseménynapló, plusz még két program teszteredménye, hogy kuka a meghajtó. 1 hónap múlva jön a cseredarab, a munkalapon a megjegyzés rovatba bevésve, hogy kár volt ennyi lapot kinyomtatni, mert egyértelmű, hogy a meghajtó rossz. A szövegezésre már nem emlékszem, de volt benne oltás rendesen. Na, legközelebb én sem fogtam vissza magam, amikor kommenteltem a BENÉZŐ nevű sz@rságukat FB-n.

Új hozzászólás Aktív témák