Új hozzászólás Aktív témák

  • Pro!Petya

    addikt

    válasz Beretvás #19069 üzenetére

    Hihi :D
    lehet én voltam az aki sokat emlegette a prime95-t az FX topikba is :DDD Báár rajtam kívül mondták még egy páran ott.

    Félreértés ne essék senkit sem szekálni akartam, vagy kib@szni vele ezzel a progival, hogy raboljam az idejét csak a jóindulat szólt belőlem.
    Én is kizárólag játékra használom és azt Akarom hogy OTT stabil legyen. A többi nem érdekel.

    Személyes tapasztalat :

    Gaming biztosra probálom állítani a vasat mindig, ha az megvan, akkor vége a teszteléseknek.
    De addig cumi.
    Nálam az IBT VH 10kör 2-3x és a Prime95 Small fft - Blend 45 - 45 percnek meg kell lennie + ramteszt.
    Ez ilyen "szentháromság"+1 nálam. :DDD Ezeknek pöcc röff menniük kell. :K
    (Különböző forumokon, usereknél ahol sokat futott a prime, ott álltalában stabil is volt az Oc. szintúgy)
    Ha már az egyiknél hiba van/volt akkor elkönyvelhető volt a freeze vagy kioffolás játék alatt csak idő kérdése mikor jön elő. És sorra bekövetkezett Mindig, mert :
    ohh csak 1 error blendbe a 40.-i percbe nem lesz gáz
    vagy 1 száll elszállt small fft-be a vége fele sebaj
    az IBT VH is csak a 10.kör végén offolt sebaj
    Na akkor játékba be...
    Crash... :W
    volt hogy pár perce gamebe lépés után volt hogy 4 óra után vagy pár napra rá. De rendre így van nálam a mai napig.

    Amint a fentiek lefutottak hiba nélkül, mindig és azonnal megszűntek az anomáliák.
    :C
    Nekem ez jelenti hogy biztos az OC, mert nekem erre elég, nem renderelek vagy egyéb dolgok.
    Persze aki ezzel dolgozik olyanoknál nem ritka a 12-24-48 órás futások Prime95-ből. Ha egy napos melo száll el miatta az idegesítő tud lenni, ugyanugy mint nálunk ha kioffol a technika game közbe (főleg ha megy is :O )

    Ez természetesen nem azt jelenti hogy aki legalább ennyit nem feccöl bele annak nem stabil, mert igenis lehet, de az inkább szerencse kérdése. Vagy ott másik véglet aki napokig tesztel és annak ellénére nem tudja stabilizálni.... Mindenkinek magának kell kitapsztalnia. Én ezt a módszert mindig is ajánlani fogom Oc-ra ha játék a cél.

    pfhuuu jó hosszúra nyúlt a hsz nem így terveztem!! SRY :DDD :R

    [ Szerkesztve ]

    Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

Új hozzászólás Aktív témák