Új hozzászólás Aktív témák

  • apa111

    aktív tag

    válasz ovics #18037 üzenetére

    Nézd annyit tudok mondani a dual chanel meg maradna hiszen azt irtad kettöt vennél +1 van a fury az igy megy dualban,de hogy mekkora frekvencián azt így nem tudom meg mondani.Két példát tudok neked mondani saját tapasztalat/ kipróbálva/ Mikor vettem a ryzent márciusban intel /1151/ konfigból hoztam át 2x4g + 8g Kingston savage 2800 ramokat 3-dik bios után ment azon a frekin természetessen dualban ,de ugye ezek egyforma gyártású ramomk voltak /kingston/ és csak a 2x4 g volt kitt be véve.Akkor a másik példa van nekem a team group elite 2400 mhz ramom kölcsön adtam egy jó barátomnak egy asus x370 lap+ 1700x proci + 2x8g conszar 3000mhz cl 15 ram mellé és ment neki 2800mhz nem fagyott bírta pedig két különböző gyártó ráadásul a team group nem is kittbe lett véve.Szóval annyit tudok tanácsolni pénztárca kimélő amit fel raktam /persze ha még van belőle/ és szerintem hoznia kell 2400 legalább vagy 2666-ot ,de ez nagyban függ a lapodtól mennyire válogatós .Viszont ha a mennyiség számit 16g akkor 2133-on biztossan kell hogy menjen ,de azért hozzá teszem csak saját felelőségre.Mondjukha interneten rendeled és ha valami gond van leg feljebb el álsz tőle.

Új hozzászólás Aktív témák