Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz pipo112 #11569 üzenetére

    Nem mennék bele túlzottan mert ez nem a vs topic de tele van ilyen semmitérő összehasonlításokkal a YT, ez pl nettó nulla, singleplayer és a multihoz képesti röhejes látóhatár.

    Az Arma3 minden kereskedelmi forgalomban elérhető procival CPU limites még 1440p-ben is, OC mértékétől függetlenül, ilyen a motorja sajnos és a Bohemia baCCik rá.. :((( :o

    Cél..?!
    Őszintén? A megszokott beállításaimmal tudja a 4magos OC Szájlék legalább 75-80%-át (FPS-ben mérve/értve..), az már nekem elég lenne igazából (sajnos félek tőle h nem lesz/lenne meg, ezért kéne valaki aki tesztel nekem), cserébe sok más játékban/munkára előny a 12 ill. 16 szál.

    VGA az még erősen kérdéses, 1080p --> 1440p kijelzőváltással együtt fog érkezni valami, még megvárom az RX VEGA-t mit mutat fel egy-két hónap "feldriverezés" után, 15éve Radeonjaim vannak, utálnám megszakítani ezt a szériát. :B

    (#11568) MiklosSaS:

    Mondjuk úgy h egyelőre nyitva hagytam a kaput.., ugye emiatt a játék miatt lettem gyiiInteles.
    Ugyan a 7800X-ed eredményei kilóra megvettek de ha a ~4Ghz Ryzen Armában az OC 6600K közelébe tud férkőzni akkor igazából bevállalós, mert az 1440p-re váltás egyébként is fog még majd valamicskét javítani a konstans CPU limit szitun..

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák