Új hozzászólás Aktív témák

  • M@trixfan

    addikt

    (#10859) Leon77:

    Nagyon örülök a pozitív tapasztalataidnak! Magam is gondolkodom egy AMD rendszerben, viszont még nem döntöttem el, hogy csak játékra venném, vagy a ThreadRipperrel a teljes multimédiás életemet a zenén kívül visszahozom PC-re Mac-ről. Pro audio oldalról nekem hiányzik a Thunderbolt és az esetleges hackintosh támogatás teljes hiánya miatt megfontolandó az x299. Amúgy csak PC-s vonalon gondolkodva eszméletlen mit nyújt most az AMD, a TR kifejezetten olcsó megfelelő kontextusban értelmezve. BF4 nekem is bejön, mostani PC-men csak éppen megy a BF3, bár betehetnék egy VGA-t a Mac Pro-mba, de már inkább előre tekintek :)

    (#10860) Man0gatya:

    "Szoftveresen azt oldasz meg amit akarsz. olyan viszont nincs hogy nem támogatsz egy fél éve kijött hardvert."

    Az első mondat fizikailag nem igaz, szakmailag nem helytálló. A másodikra pedig sajnos tengernyi ellenpélda van, csak policy-től függ. Egy időben pl. a Gigabyte-tól csurdogáltak hónapokon belül az áthidalhatatlan változásokat tartalmazó újabb revíziók sokak örömére. Ugyanide sorolhatók az androidos telefonok igen nagy százaléka.

    twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

Új hozzászólás Aktív témák