Új hozzászólás Aktív témák

  • lemusz

    addikt

    válasz Szeszkazán #10782 üzenetére

    Szívesen leváltanám már az Ivy konfigomat egy R5 1600-ra vagy akár csak egy R5 1500X-re is, de sajnos ezek a memóriaárak NEMet parancsolnak nekem. Mert akkor már ugye a 8 GB-ot is 16-ra illene cserélni, ami ma nem kis pénz, főleg a 3000+-os darabok. Látom hogy dupla áron mennek az egy évvel ezelőtti áraikhoz képest, így belső disszonanciám támad, hogy ha ennyiért megvenném őket, akkor át lennék verve, meg lennék károsítva. A másik dolog, hogy ha mégis cserélnék és jóárusítva hozzá jutnék egy R5 1600 + olcsó B350 lap + 16GB ram trióhoz, akkor is ez a 130 ezres tétel hozna-e nekem annyi előrelépést, hogy minden kétséget kizáróan úgy érezzem megérte? CSGO-val és PUBG-vel játszom (nem streamelek, nincs semmi háttérben futó szösz), előbbi szereti az egyszálas teljesítményt és csak 4 szálat tud kezelni, utóbbi még nagyon optimalizálatlan de valószínűleg örülne a több magnak/szálnak. Hétköznapi felhasználás terén SSD mellett éreznék-e különbséget? Nem tudom, nem vagyok teljes mértékben meggyőződve. Nah mind1, sorry a hangos gondolkodásért. :F :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák