Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz csigi #8185 üzenetére

    Itt jól látható, hogy egy referencia (!) kártya - tehát nem gyári és főleg nem manual OC - fogyasztása mekkora. A GTX770 fogyasztását hagyjuk figyelmen kívül, mert az félelmetesen jó viszont nem azonos teljesítménykategóriába tartoznak. Viszont a 780-nal igen, és nézd meg mekkora különbségek vannak, főként terheletlen állapotban (ahol általában a legtöbb üzemidőben megy).
    Ezzel csak azt mondom, hogy vadi új fejlesztéstől e téren is többet vártam volna. Igazából ez egy költségesebb kártya mint a 780 (ár és fogyasztást tekintve is) ezért engem nem győzött meg az AMD, mivel nem is minden esetben jobb mint a kisebb fogyasztású 780-ak.

    Hezitálok, hogy melyik lenne jobb választás: 770 mellett a jóval alacsonyabb ár és a rendkívül jó fogyasztás, a 780 mellett a teljesítmény és talán elfogadhatóbb ár, míg a 290 mellett a technológia szól amivel hosszabb távú megoldást jelent(het).

    Nem flame célból (!) írtam le, de ha vannak érvek amik segítenének a döntésben azokat szívesen fogadom. :)

Új hozzászólás Aktív témák