Új hozzászólás Aktív témák

  • Titanone

    tag

    Engem nagyon furdal egy kérdés. Július 14 előtt semmiképp nem veszek új kártyát.(Fury Pro) (pedig eladtam a 7850-em , most igpről megyek:) )
    Ezt a kérdést Abu85 - nak címezném. Mennyire időtálló ez a kártya(Fury X). Ha én most vennék egyet. Ha jövőre még lesz AMD, nem megy csődbe. Vajon mennyit fog érni a kártya, akkori áron számolva? Teljesítményben: mit fog érni, ez a kártya?
    Csak feltételezést kérek. Vajon pl. ez még viszi majd fullon: deus ex mankind divided stb.
    Én a 4K-tól elvonatkoztatnék. Engem még nem érdekel. A mostani teszteket figyelve szerintem még egy Titan X is ...... ér 4K alatt.
    2.5K engem nem villanyoz fel ,Full HD-hoz képest. Úgyhogy csak FHD teljesítmény érdekel.
    Gyorsul majd még ez a kártya? 7850-em volt majdnem 3 évig. Tekintve ,hogy még a Dying Lightot is megfelelően végigtudtam vinni, szerintem az AMD eléggé időtálló. Nvidia tényleg vérezni fog dx12 alatt?
    Ez nem tudom ebbe a topicba való-e? Igazából Fury-ról szeretnék egy nagy véleményt kapni, valami hozzáértőtől. Tesztektől elvonatkoztatva

    Ez mind csak az én véleményem és kíváncsiságom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák