Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    válasz subaruwrc #878 üzenetére

    Nem, nem mondtam. És nem most jöttem át, még 2008 koranyári HD4 várós korszakban átköltöztem ide, mert Abu megjelenése után (mikor az amdfanok már itták a szavait, mint ha a messiás szált volna közéjük, aztán rádupláztak a mennyei ígéretekre, és azt hirdették tovább) annyi volt az ellenzék a felkapottabb találgatós topicokban, mint a bontatlan vodkásüveg falán a zöldalga, és mindig szerettem halálra ítéltnek tűnő ügyek mellett érvelni. :))
    Sőt, akkora fanboy vagyok mostanában, hogy volt már 4870-em, x2-m, és most lesz 5850/70-em októberben. :DDD
    De attól még a HD5 drága lett (az AMD palettáján önmagához képest, úgy, hogy nem is vesszük figyelembe, hogy létezik az nv), és nem mutat annyit, amit az ára miatt kéne. Szóval nem kéne ide a sok amd fanboy, akik, mint korábban kiveséztem, hozzák a máltati szeretetszolgálat becsületérmet, és tűzik a HD5 fedlapjára, aztán lehülyézik, aki azt mondja, kisebb a lángja, mint a hájpja.....

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák