Új hozzászólás Aktív témák

  • kolopele

    nagyúr

    Mindenkit üdvözlök. Másfél órát rászántam a Forspoken tesztelésére ma délután, és előrebocsájtom, senki ne kérjen képeket!! Az akadozás problémáját néztem, és azt csak mozgó képekkel (videóval) lehetne visszaadni. A tapasztalatomat írom most le. Amikor az FSR 3 van kizárólag bekapcsolva quality, balance, performance, ultra performance módban, semmi probléma nincs. Majd egy órát toltam qualityben hiba nélkül. Natív AA állásban pár perc után elkezdi a szaggatást. Az FG, ami ugye a legfontosabb lenne, egyáltalán nem kapcsolható be, mert 5 perc sem telik el, és akadozgat az egész játék, függetlenül attól hova van állítva az FSR 3, miközben az fps elvileg nem mutat semmiféle beesést. Szóval a lényeg az az, hogy egyelőre az FSR 3 quality, balanced, és a két performance módok használhatóak zökkenőmentesen, az összes többi hogy is mondjam, kuka. Most hogy ez szoftveres probléma, vagy a játék okozza, az majd csak később fog kiderülni gondolom, amikor már más játékokban is bekapcsolható lesz. A téma részemről innentől le van zárva!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák