Új hozzászólás Aktív témák

  • Whysperer

    addikt

    válasz Kvg #528 üzenetére

    de most komolyan ember. ,ha az autómnak 90 fok az üzemi hőfok akkor hűtsem 40 fokra? Szeritned leszarom 160-nál vagy 200-nál is akár ,hogy a mondeom hány fokos ,ha az üzemi hőfokon megy?

    Ne haragudj meg ,de Te,ha nem lenne MSI afterburner vagy valami szaros szoftware ami mutatja. Fogalmad nem lenne hány fokos a kártyád csak menne a géped és kész. Üzemi hőfokon megy? igen. Szérül a rendszered? nem.

    De hogy tesztelhetjük. Eljössz hozzám és ,ha program nélkül megmondod hány fokos a 1080-om WOW classic ban 60 Fps-re beállítva pontosan egy programot meg lázmérőt nem használva max kézrátétellel . vagy hallásra vagy szaglásra , akkor elismerem tévedtem.

    Engem 2 dolog érdekel, hogy annyi FPS-m legyen amennyi a Monitor frissítése és ,hogy ne ordítson. Hány fokos pont leszarom ,mert tudom, lehet Te vagy a nagymester ,de a MSI meg a PowerColorba meg a Sapphire-nál nem a CBA Erzsi dolgozik és ő sem hülye,hogy kiadja a piacra úgy,hogy szar!

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Új hozzászólás Aktív témák