Új hozzászólás Aktív témák

  • Whysperer

    addikt

    válasz unrealnoise #425 üzenetére

    Én értelek mit mondasz teljesen ,de ha nem ilyen gyökér fejlesztések lennének ,hogy csak NV kártyára van optimalizálva ,de akkor BF v élő pédl ahogy ott 2080 Ti szintet hoz ilyen hőfokon bármelyik 5700 Xt , akkor kb nem. hardware maga nem rossz azért. 2080TI is 85 fokos. akkor az most jó? NV-ben jó a 85 fok AMD-ben meg forró a 78 fok?

    "
    Skizzlz
    6mo
    Hello everyone,

    I did received 2 days ago my 2080 Ti founders edition directly from nvidia.

    The card is working without any problems playing metro exodus, battlefield 5, grand theft auto 5 and many other games. I just wonder that my card hits 85 degrees c under full load.

    Also some other users on forums speak about the high temps on the founders edition cards.

    Is that normal? because on most review sites i saw, that the card hits max. 75 degrees c."

    Én pl BF - WOW Dota 2 tolom only. nekem ez pont jó ,hog y78 fokos lenne ez a kártya olyan BF telejsítmény melett 8)) a mostani szar hűtős 1080-am is 75-78 fokos ha maxon teker

    [ Szerkesztve ]

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Új hozzászólás Aktív témák