Új hozzászólás Aktív témák

  • leviske

    veterán

    válasz eastone1 #31 üzenetére

    Erre a hozzászólásodra még válaszolnék: Abban a topikban azt veszik "valósnak", amikor a beállítások ténylegesen CPU limitre vannak belőve. Anno sokáig én is ebbe nézetbe bele voltam borulva, elvégre tény, hogy a CPU teljesítményt az tükrözi igazán. A gond az, hogy senki nem vesz meg manapság egy R9 290X-et azért, hogy aztán egy i7-4770K-val párosítva, 1280x1024-ben lásson egy 150%-os teljesítménynövekedést a már meglévő 600fps-ről, amit teszemazt egy A10-5800K-val párosítva ért el.

    Persze ez is így sarkítás, de a lényeg az, hogy amit ők figyelembe vesznek, semmivel nem valósabb. Nem fogsz minden játékot fullHD-ban max grafikán futtatni még akkor is, ha cserébe játszhatatlan, DE nem fogsz mindent 1280x1024-ben low grafikán se futtatni, hogy a lehető legtöbb fps-t sajtold ki a videokártyádból. Szóval azt tudom javasolni, amit már korábban több cikk is a PH!-n: tessék megnézni milyen játékokkal játszol, tessék megnézni milyen játékokkal fogsz játszani a rendszer életciklusa alatt, aztán az alapján dönts. Mások véleményére nem kell adni, mert nem azokkal játszanak és nem olyan beállításokon, mint Te. :R

    (#45) Fiery: Az a játék nem semmisült meg, mikor elérte a 10 éves kort? :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák