Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    Fennakadás státuszba került az Amazonról megrendelt cuccom van itt valami amit nem értek, a két dolog szerintem ellent mond egymásnak:

    2012/03/14 16:00 Hiányzik a vámkezeléshez szükséges meghatalmazás.
    2012/03/14 14:48 Csomagadatot a vámhatóság feldolgozta. Várakozás az engedélyezésre. / Vámhatóság engedélyezte. Most szállításban a kézbesítéshez.

    Tehát a megrendelt árum itt van a UPS vecsési raktárában. 14:48 -kori eseményt én úgy értelmezem, hogy a vámhatóság mindent jóváhagyott, zöld utat kapott a cuccom a szállításhoz. Ehhez képest, 16:00 -kor látszik mi van odaírva. Ez hogyan lehetséges?
    Egyébként természetesen a UPS által küldött "Vámkezelési Megbízás Import Küldeményekre" nevű dokumentumot kitöltöttem és vissza is küldtem még ma délelőtt a UPS-nek a megadott email címre.
    Ilyenkor már senki nem dolgozik náluk, ott már nem tudok érdeklődni és sajna a hosszú hétvégén sem dolgoznak, ezért próbálkozom itt, hátha valakinek van tippje. Eredetileg hétfőn kéne, hogy megkapjam a cuccot de tartok attól, hogy emiatt csúszni fog.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák