Új hozzászólás Aktív témák

  • george11

    senior tag

    Én kb. 10 éve vagyok allergiás. Szedtem már rá minden elképzelhető dolgot, bogyót,spray-t, port télleg mindent, és gyakorlatilag semmi sem használt. A csalántea/kamilla stb kiestek,mert azokra is allergiás vagyok :( (huszonvalahány dologra). Ezt tetézi még az ételallergia,nem tudják megmondani a dokik, hogy melyik összetevőre vagyok allerigiás.

    3 éve elegem lett az egészből,mert létezni nem tudtam. Beadattam magamnak a sokat szidott Diprofos(ha jól írtam) nevű injectiót. Azóta semmit sem szedek, és gyakorlaital évente 2-3 nap vagyok szarul. Egyébként reggel tüsszögök egy sort,és annyi.

    Nemtudom ki-mit hallott erről a injectióról(az orvosok kézzel-lábbal ellenzik),mert károsítja a májat asszem. :U
    Azért érdekes lenne utánnaszámolni, mostmár negyedik éve nem szedek semmit.
    -Melyik lehet a károsabb a Diprofos, vagy a 4 év alatt beszedett/befújt gyógyszer ?:F

    Meg azt mondják,még,hogy egyre gyakrabban kell beadatni az injectót, hogy hatása legyen,meghogy hűdekáros.... Ellenben vannak olyan asztmások, akik hetene 3-4 ilyet kapnak, és én az egy darab után már negyedik éve gyakorlatilag tünetmentes vagyok.

    Ehh jó hosszúra sikerült :B

    [Szerkesztve]

    "5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

Új hozzászólás Aktív témák