Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz Sanyi19 #249 üzenetére

    Hát én még olyat nem hallottam, hogy valaki allergiától lázas lett volna. Talán esetleg anafilaxiás sokk esetén, de kétlem.

    Egésznapos folyamatos orrfolyás, tüsszögés,

    Ez a nonstop allergéneknél is megvan, szóval kb. zsebkendő nélkül soha sehova nem megyek. Stresszhelyzetben meg különösen előjön. Egyébként a folyamatosság mellett gyakorlatilag periódusok vannak, amikor hevesebbek a tünetek. Nyilván nyáron igen, mert kis mértékben az ürömre is allergiás vagyok, a parlagfűre viszont egyáltalán nem. Olyannyira nem, hogy a Prick teszten nemhogy nem viszketett, de még duzzanat sem volt, csak a karcolás helyén egy aprócska piros pötty.
    Viszont a poratkától, lisztaktáktól és társaitól megőrültem annyira durván viszketett.

    köhögés

    Na ez nincs. Illetve mostanában jött elő, ha olyan helyre megyek. De amúgy nem jellemző. Inkább csak torokkaparás.

    éjszaka orrdugulás, rosszullét.

    Orrdugulás az van mindig, de valószínű orrsövényferdülésem is van, mert nem mindig kapok levegőt se. De ez nem ilyen asztmás roham, hogy befulladok vagy valami, csak nem kapok levegőt és próbálok mélyebbet lélegezni. Nyilván gerinceredetű is a probléma.

    Szemem viszket, könnyezik, megdörzsölöm úgy nézek ki mint egy húsvéti nyúl.

    Ilyen nonstop allergiánál nincs.

    Rátetéz, hogy sokat dolgozok padláson...

    Hmm.. hát akkor azt lehet, hogy nem neked kéne végezni.

Új hozzászólás Aktív témák